TR / EN

Winsa Denge Yapı
Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır.

 

Yenilikçi ve Öncü

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğundan tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir.

 

Uzun Ömürlü, Çevre Dostu Ürünler

Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek amacıyla çalışırız.

 

Dürüstlük

Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde açık ve samimi davranırız.
İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız.
Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz.
Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz.
Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

 

Yüksek Performans

Performansımız; çalışanlarımız, müşterilerimiz, toplum ve hissedarlarımızca düzenli bir şekilde ölçülür.Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile tüm iş süreçlerimizde sürekli gelişim için gayret gösterir, temel amaçlarımızdan, değerlerimizden ve vizyonumuzdan sapmadan yolumuza başarı ile devam ederiz.Söylediğimizi yaparız, yaptığımızı paylaşırız, bizim sorumluluk ve disiplinimiz anlayışımız budur.Yüksek performans hedeflerken tercih önceliğimiz : İnsan,Çevre, Kalite, Hizmet ve Kazanç’tır. ( İÇKHK)Kar, sürekliliği olan bir işletme için gereklidir.İşimizin her evresinde, üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmak için çalışırız.